Červenec 2013

Pokus o aktivaci třetího oka

12. července 2013 v 5:42 | Marsi
Čau lidi :) tak už jsem zas zdravá. Angína ustoupila a mám už jen lehký kašel,který léčim šalvějovými pastilkami. Takže teď už se můžu znovu věnovat blogu :)
Meditovala jsem,páni!!! fakt jsem to potřebovala,konečně se cítím "čistě" :D Taky jsem zkoušela aktivovat si "třetí oko",na první pokus dobrý,asi po minutě koukání do zrcadla se mi na čele objevil takový barevný kruh.Ale žádné vibrace ani zvláštnosti jsem nepocítila,tak nevím jestli to bylo správně provedeno :/ Jestli jste to taky zkoušeli dejte mi prosím do komentářů vědět jak to dopadlo.! :)

Dneska budu psát nový článek,tak se těšte ;)
Hezký den
Marsi

Prázdniny

4. července 2013 v 8:59 | Marsi
Tak už jsou tu konečně prázdniny.! Jupíííí !! :D sluníčko,bazén,zábava,výlety...
Těšili jste se ? já mooc....ale co se mě smolařce nestane že ? :( Dostala jsem angínu...grr...to se může stát fakt jen mě.! A zrovna na začátku prázdnin.! Takže teď kloktám šalvějovej čaj...beru paralen na horečky..a dělám si ty vyhlášené Priessnitzovy obklady.Prostě pech.!! Nemám teď moc času na meditace a cvičení s živly,takže když jsem se dneska v půl pátý ráno probrala a nemohla usnout,řekla jsem si že to zkusim. Doma byl klid,všichni spali,tak jsem začla,ale vůbec mi to nešlo.Plamen svíčky na mou energii nereagoval.To se mi ještě nestalo :( Asi je tou angínou..nevím.Každopádně mě to štve! A hlavně nemám chuť to už teď za nemoci zkoušet.Až se vykuríruju tak si dám pořádnou očistnou meditaci a budu cvičit o sto šest.!
No snad se to zlepší...přeju vám hezký prázdniny :)
Marsi

Jaký živel se ke mně hodí nejvíc ?

4. července 2013 v 7:36 | Marsi |  Magie živlů
Jaký živel se ke mně hodí nejvíc ?
Asi nejčastější otázka těch, kteří se živlovou magií začínají :) Je několik způsobů jak zjistit, který živel se k tobě nejvíc hodí ;)
1. Podle vlastního pocitu a chování
To znamená, že si vyberete živel, který se k vám nejvíce hodí podle toho jak to cítíte. Respektive, který živel vás nejvíce přitahuje, fascinuje, se vám nejvíce líbí atd. :) Taky tvoje chování se jistě aspoň částečně podobá jednomu z živlů. Jsi veselý,optimistický,přátelský ? Cholerik ? Sangvinik ? (o povahách živlů jsem psala v předchozím článku) Nebo jsi klidný a citlivý ? :) Tady ti je malé cvičení abys zjistil jaký živel ti vládne. Zkus jít někam ven do města,obchodního centra a hledej dav lidí. Až ho najdeš tak se přes něj zkus nějakým způsobem dostat.
Vzdušný čaroděj se bude snažit dav obejít,najít nějaký logický způsob.
Vodní čaroděj zase mezi lidmi propluje(proklouzne) jako pramen vody.
Zemský čaroděj si zase cestu prodere silou :)
A ohnivému čarodějovi budou všichni jakoby uhybat budou mít k němu respekt.!

2. Podle znamení zvěrokruhu
Můžeš to zjisti také podle znamení zvěrokruhu . Každé znamení má jeden ze čtyř živlů.
Ohnivá znamení jsou : beran,lev,střelec
Vodní znamení jsou : rak,ryby,štír
Vzdušná znamení jsou : blíženec,váhy,vodnář
Zemní znamení jsou : býk,kozoroh,panna
Ale každého z nás neovlivňuje jen jeden živel, takže bychom si měli zjistit svůj ascendent a descendent,podle kterých zjistíme i ostatní živly. Nebo se můžete řídit skutečně jen podle svého pocitu :)

3.Podle tvých oblíbených barev
Dalším krokem proto jak určíš, který živel se k tobě hodí nejvíc je podle tvých oblíbených barev :)
Černá,červená,oranžová,žlutá a zlatá to jsou barvy OHNĚ
Světle modrá,bílá,fialová,šedá a veškeré velmi světlé barvy patří ke VZDUCHU
Modrá,světle zelená,stříbrná a tyrkysová náleží živlu VODY
Tmavě zelená,sytě zelená,hnědá,všechny odstíny hnědé a okrová jsou barvami ZEMĚ
-takže jestli jsi našel své oblíbené barvy(můžeš to mít smíšeně,ale dvě nebo tři barvy by měly u jednoho z živlů převládat) jednoho živlu máš už i podle předchozích cvičení celkem jasno jaký živel je u tebe dominantní.

Teď už jen poslední způsob,kterým se můžeš ujistit.

4.Podle křestního jména
Rezonance nsšeho křestního jména nás ovlivňují celý život,ačkoliv ho třeba nemáme rádi nebo ho nevyužíváme - každá hláska má svůj význam a kdykoliv je jméno napsáno nebo vysloveno v souvislosti s námi, ovlivní naši povahu, život i chování.
Není tedy divu, že naše křestní jméno ovlivňuje do jisté míry i tíhnutí k určitému živlu. Pokud užíváme dlouhodobě a často nějakou přezdívku i její rezonance toto ovlivní, občas si právě nevědomky přezdívkou kompemzujeme nějaký chybějící živel.

Příslušnost k živlu určují samohlaásky našeho křestního jména.
A - éter neboli akáša (spojující všechny živly)
I - oheň
E - vzduch
O - voda
U - země
Y - kombinace ohně a vody

Ukázka:
Takže mě se nejvíc z živlů líbí a fascinuje OHEŇ zaním vzduch,voda a nakonec země(mám ráda nejmíň protože se mi s ní špatně pracuje a přijde mi taková chladná). Jsem ve znamení lva(oheň), ascendent mám v raku(voda) a descendent v kozorohu(země).
Moje oblíbené barvy jsou žlutá,oranžová,černá(oheň),modrá,zelenkavá(voda),fialová,bílá(vzduch).
Moje křestní jméno je MARCELA - éter,vzduch
Používám přezdívku - MARSI- éter,oheň
a přezdívku - MÁCA - éter.
Nejvíc u mě teda dominuje oheň,po něj vzduch,voda a potom země. Zkuste to taky a do komentářů mi napište jak vám to vyšlo.
Zdravím.
Marsi :)